PASLAUGOS

Druskininkų „Ryto“ gimnazijos teikiamų paslaugų kainos  (parsisiųsti)

• „B“ kategorijos transporto priemonių vairuotojų pirminio mokymo tvarkos aprašas   (parsisiųsti)

• „B“ kategorijos motorinių transporto priemonių vairuotojų pirminio mokymo leidimas    (parsisiųsti)

• „B“ kategorijos pirminio mokymo kurso teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galutinių įskaitų vykdymo tvarka (parsisiųsti)

• Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie susisiekimo ministerijos Vilniaus regiono departamento adresai ir telefonai  (parsisiųsti)

Lietuvos respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2011 m. lapkričio 11 d. įsakymas Nr.V-964 „Dėl mokinių maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo“.  (parsisiųsti)

Valgiaraštis  (parsisiųsti)