BRAVO GIMNAZISTAI

BRAVO GIMNAZISTAI 2018

Dariaus Šavolskio premija

Indrė Suraučiūtė 4a

Milda Janeikaitė 4a

Puikiai, labai gerai besimokantys ir gimnazijos vardą garsinantys pirmokai

Yuliya Buraya1a

Emilija Dailydaitė 1a

Dorotėja  Dyburytė1a

Julius Gvozdiovas1a

Vilmantė Kudelytė 1a

Paulina Marcinonytė1a

Žymantas Pajauris1a

Ugnė Svioklaitė1a

Elzė Svirnelytė1a

Pijus Domantas Valentukevičius 1a

JanaPatriciaAnna Van Gucht1a

Aleksandra Verbickaja1a

Donata Vyšniauskaitė 1a

Labai gerai besimokantys ir gimnazijos vardą garsinantys antrokai

Evija Buraitė 2a

Rokas Karalukas 2a

Rusnė Kuliešiūtė 2a

Lukas Orliukas 2a

Viktorija Pravednaja 2a

Guoda Pronckutė 2a

Ieva Sutkutė 2a

Giedrė Zdanavičiūtė 2a

Labai gerai besimokantys ir gimnazijos vardą garsinantys trečiokai

Vaida Cerebiejūtė 3a

Mindaugas Česnulevičius 3a

Gabrielė Jauneikaitė 3a

Mantas Patakauskas 3a

Gabrielė Tamkevičiūtė 3a

Guostė Vilkelytė 3a

Živilė Malaškevičiūtė 3b

Daina Javarauskaitė 3c

AnnaUtesheva 3d

Ugnė Čebatoriūtė 3ė

Ineta Gruzdytė 3f

Labai gerai besimokantys ir gimnazijos vardą garsinantys ketvirtokai

Nedas Aravičius 4a

Milda Janeikaitė 4a

Dovydas Kalėda 4a

Rokas Navickas 4a

Ugnė Streikutė 4a

Indrė Suraučiūtė 4a

Gabrielė Žūkaitė 4a

Erikas Mitkus 4b

Ugnė Petrovaitė 4c

 

Labai gerai gimnaziją lankantys mokiniai

Viktorija Denisevičiūtė 1b

Raminta Vilčinskaitė 1c

Karolis Griškaitis 1d

Tomas Bielickas 4ė

Adelė Vaicikevičiūtė 4ė

Gimnazijos vardą garsinančios atlikėjos

Evita Cololo 2a

Viktorija Čaplikaitė 3b

Tėvų nominacija  aktyviausiai savivaldos mokinei

Giedrė Karlonaitė 2c

 

Aktyviausia savivaldos ketvirtokė

Aušrinė Karaliūnaitė 4a

Gimnazijos vardą garsinančios sporto komandos

Berniukų krepšininkų komandos

Mergaičių ir berniukų tinklinio komandos

Smiginio komandos

Kroso komanda

Šachmatininkų komanda

Etnožaidynių komanda

 

Gimnazijos vardą garsinančios komandos

Teisinių žinių konkurso „Temidė” 2a komanda „Straipsniolika“

Alytaus apskrities jaunųjų matematikų K. Klimavičiaus vardo olimpiados  komanda

Folkloro ansamblis “Racilukai”

Alytaus apskrities jaunųjų matematikų 9-12 klasių kūrybinių darbų konkurso nugalėtojų komanda

Jaunųjų šaulių komanda

MMB komanda „Kolibris“