BRAVO GIMNAZISTAI 2022
1 KLASĖS
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI
Miglė Labanauskaitė, 1a
Danielė Sobol, 1a
Monika Vaitkutė, 1a
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI IR GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Sigita Janeikaitė, 1a
Viktorija Nanartonytė, 1a
Aidas Pečukevičius, 1a
Martynas Plukys, 1a
Nominacija – UŽ GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Vytautas Balčiūnas, 1a
Smiltė Bujokaitė, 1a
Titas Dudzinskas, 1a
Amelija Liaukonytė, 1a
Raigardas Vladimiras Planutis, 1a
Juta Šematovičiūtė, 1a
Adas Averka, 1b
2 KLASĖS
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI IR GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Vincentas Akstinas, 2a
Gabrielė Balionytė, 2a
Austėja Katčenkaitė, 2a
Akvilė Orliukaitė, 2a
Skaistė Pigagaitė, 2a
Marija Vaikšnoraitė, 2a
Nominacija – UŽ GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Dovydas Averka, 2a
Justina Janulevičiūtė, 2a
Ugnė Jurkšaitytė, 2a
Viltė Karauskaitė, 2a
Martin Kisialeuski, 2a
Deira Strikaitytė, 2a
Haroldas Žilys, 2a
Martynas Červinskas, 2b
Ričardas Graužys, 2b
Dominykas Lukošiūnas, 2b
Mintautė Kašalynaitė, 2b
Goda Baublytė, 2c
Kamilė Šapašnikovaitė, 2c
Kajus Vitkauskas, 2c
Pijus Kvaraciejus, 2d
Greta Pileckaitė, 2d
Sergey Sakalauskas, 2f
3 KLASĖS
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI
Darija Belkina, 3a
Eglė Sadauskaitė, 3a
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI IR GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Agnė Streikutė, 3a
GustėŠematovičiūtė, 3a
Nominacija – UŽ GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Simonas Buchas, 3a
Augustas Jasiūnas, 3a
Emilija Juškevičiūtė, 3a
Austėja Kleponytė, 3a
Kotryna Kurlavičiūtė, 3a
Andra Mikulskytė, 3a
Dainius Milius, 3a
Marta Nikitinaitė, 3a
Sandra Sabaliūtė, 3a
Dorotėja Sodonytė, 3a
Anna Augustinavičiūtė, 3b
Erikas Belevičius, 3b
Milvidė Volodkaitė, 3b
Neda Bučelytė, 3c
Mečys Kazimieras Čaponka, 3d
Povilas Žilionis, 3d
4 KLASĖS
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI
Nominacija – UŽ LABAI GERĄ MOKYMĄSI IR GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Arnas Bozys, 4a
Gabija Januškaitė,4a
Marharyta Sytaya, 4a
Michail Taradaj, 4a
Nominacija – UŽ GIMNAZIJOS VARDO GARSINIMĄ
Jorūnė Keturkaitė, 4a
Nikita Kisialeuski, 4a
Aušrinė Navickaitė, 4a
Daina Slavinskaitė, 4a
Motiejus Žūkas, 4a
Kamilė Baliūnaitė, 4b
Greta Jakubauskaitė, 4b
Ievutė Šidlauskaitė, 4b
Arnas Cimakauskas, 4c
Lavija Urbonaitė, 4c
Laimonas Valentukevičius, 4c
KOMANDOS
- Už sėkmingą dalyvavimą teisinių žinių konkurse „Temidė“:
Vincentas Akstinas, 2a
Ugnė Jurkšaitytė, 2a
Akvilė Orliukaitė, 2a
Skaistė Pigagaitė, 2a
GustėVailionytė, 2a
Gabija Januškaitė, 4a
- Už sėkmingą dalyvavimą olimpiadoje „Ispanakalbis pasaulis ir aš“:
Gabija Januškaitė, 4a
Justina Grigaitė, 4b
Emilis Kadziauskas, 4b
Ievutė Šidlauskaitė, 4b
DeivinaVailionytė, 4b
- Už dalyvavimą ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurse „ISM FLOW“:
Vincentas Akstinas, 2a
Gabrielė Balionytė, 2a
Ugnė Jurkšaitytė, 2a
Ieva Olšauskaitė, 2a
Marija Vaikšnoraitė, 2a
- Už sėkmingą dalyvavimą STEAM penkiakovėje:
Juta Šematovičiūtė, 1a
Viltė Karauskaitė, 2a
Gustė Šematovičiūtė, 3a
Arnas Bozys, 4a
- Už puikius rezultatus Alytaus apskrities gimnazijų krepšinio turnyre:
Benas Čepulis, 1b
Vakaris Žogelis, 1d
Martynas Červinskas, 2b
Tadas Mikučionis, 2b
Gustas Virbalis, 2b
Tomas Goberis, 2c
Matas Jakubauskas, 3b
Kajus Kazakevičius, 3b
Aistis Lukoševičius, 3b
Emilis Žogelis, 3b
Justas Lukšys, 4d
Piniginės premijos:
Dariaus Šavolskio– nominacija – GERIAUSIAS ANGLISTAS IR ISTORIKAS –
Marta Nikitinaitė, 3a (geriausias anglistas)
Gabija Januškaitė, 4a (geriausias istorikas)
Specialiosios nominacijos:
Už ypatingus sportinius pasiekimus – Ignas Dumbliauskas, 4a
Už nuoširdžią pagalbą – Tomas Kemzūra, 4b