Gimnazijoje dirbantys mokytojai
Vadovauja klasei |
||
Lietuvių kalba | ||
Lina Dudulienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Rita Gervelienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Ramutė Janulevičienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
4A |
Ramunė Karlonienė |
mokytoja metodininkė
|
|
Laima Zdančiuvienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Anglų kalba | ||
Neringa Guželienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Birutė Juodzevičienė |
mokytoja ekspertė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Rovena Kvaraciejūtė |
mokytoja metodininkė
|
|
Daiva Miškinienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Nerijus Plūkys |
mokytojas metodininkas valstybinio egzamino vertintojas
|
4D, 4Ė |
Gitana Stukienė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
|
Lina Šerkšnaitė |
mokytoja metodininkė valstybinio egzamino vertintoja |
2A |
Rusų kalba | ||
Oksana Belkina |
vyresnioji mokytoja |
1A |
Vilija Šimkonytė | vyresnioji mokytoja | 1B |
Vokiečių kalba | ||
Jūratė Stulpinienė |
vyresnioji mokytoja |
3C |
Prancūzų kalba | ||
Vitalija Žaldokienė | ||
Ispanų kalba | ||
Gitana Stukienė | ||
Matematika | ||
Lina Jaskelevičienė |
mokytoja metodininkė |
|
Aušra Jonavičienė |
mokytoja metodininkė
|
|
Zenonas Maskalenka |
mokytojas metodininkas |
|
Valė Peluritienė |
mokytoja metodininkė |
1C |
Informacinės technologijos | ||
Mindaugas Streikus |
vyresnysis mokytojas |
|
Edvinas Vilkas |
mokytojas metodininkas |
|
Fizika | ||
Dijana Bartainienė |
vyresnioji mokytoja |
|
SnieguolėTamulevičienė |
vyresnioji mokytoja |
1Ė |
Chemija | ||
Giedrė Matulevičienė |
vyresnioji mokytoja |
|
Elita Senkevič |
vyresnioji mokytoja |
|
Rita Zakšiauskienė |
vyresnioji mokytoja |
|
Biologija | ||
Danutė Šlajuvienė |
mokytoja metodininkė |
2Ė |
Daiva Vasiljevienė |
mokytoja metodininkė |
3Ė, 4C |
Istorija | ||
Juozas Dailydė |
mokytojas metodininkas |
|
Ona Petruninienė |
vyresnioji mokytoja |
|
Ramunė Sadauskienė |
mokytoja metodininkė |
|
Geografija | ||
Ieva Kadziauskienė |
vyresnioji mokytoja |
|
Ramunė Lesevičiūtė-Stulgaitienė |
vyresnioji mokytoja |
|
Laima Streikuvienė |
vyresnioji mokytoja |
4B |
Ekonomika ir verslumas | ||
Romualdas Kličius | ||
Daiva Vasiljevienė | ||
Tikyba | ||
Dalė Urbonienė |
mokytoja metodininkė |
|
Etika, filosofija | ||
Viktorija Purvinienė |
mokytoja |
2C |
Psichologija | ||
Agnė Petrauskaitė |
|
|
Lotynų kalba | ||
Ramutė Janulevičienė | ||
Ugdymas karjerai | ||
Jūratė Stulpinienė | ||
Fizinis ugdymas | ||
Haroldas Eitmantis |
mokytojas metodininkas |
|
Danguolė Jauniškienė |
mokytoja metodininkė |
3B |
Danielius Urmanavičius |
vyresnysis mokytojas | |
Sportinis šokis | ||
Rūta Dvorkinienė |
mokytoja metodininkė |
2B, 2D,3D |
Muzika | ||
Ronata Balkaitienė |
mokytoja metodininkė |
|
Dailė | ||
Genė Sutkienė |
mokytoja metodininkė |
|
Virginijus Sutkus |
mokytojas metodininkas |
1D |
Grafinis dizainas | ||
Aurelija Zubrickaitė |
vyresnioji mokytoja |
|
Braižyba, fotografija, filmų kūrimas | ||
Virginijus Sutkus |
mokytojas metodininkas |
|
Teatras | ||
Laima Zdančiuvienė | ||
Technologijos | ||
Jonas Dudulis |
mokytojas metodininkas |
|
Aušra Markevičiūtė |
vyresnioji mokytoja |
|
Edita Nevulienė-Nemunaitienė |
vyresnioji mokytoja |
3A |
Žmogaus sauga | ||
Aušra Markevičiūtės | ||
Vairavimo mokymas | ||
Jonas Dudulis | ||
Julius Petrulevičius |