Mokytojai

Sėdi (iš kairės):G.Matulevičienė, E.Aurylienė, R.Janulevičienė, L.Streikuvienė, E.Vilkienė, E.Kavaliauskienė, R.Šarkelienė, G.Žaldokas, G.Stukienė, L.Šerkšnaitė;

stovi I-oje eilėje (iš kairės):L.Dudulienė, A.Jonavičienė, R.Lesevičiūtė, R.Karlonienė, D.Urbonienė, E.Skrėliūnienė, V.Žaldokienė, D.Miškinienė, B.Juodzevičienė, V.Češkevičienė, R.Zakšiauskienė, L.Jaskelevičienė, N.Guželienė, J.Dudulis;

stovi II-oje eilėje (iš kairės):J.Juonys, R.Balkaitienė, O.Belkina, V.Sutkus, Z.Maskalenka, D.Vasiljevienė, D.Jauniškienė, D.Šlajuvienė, E.Nevulienė Nemunaitienė, V.Peluritienė, E.Vilkas, N.Plūkys, M.Šavelskis.

 

Gimnazijoje dirbantys mokytojai

   

Vadovauja klasei

Lietuvių kalba    
Aldona Brasevičienė

mokytoja metodininkė

2B

Lina Dudulienė

mokytoja metodininkė

2A

Rita Gervelienė

mokytoja metodininkė

4A

Aldona Janulevičienė

vyresnioji mokytoja

 
Ramutė Janulevičienė

mokytoja metodininkė

 
Ramunė Karlonienė

mokytoja metodininkė

 
Erika Skrėliūnienė

mokytoja metodininkė

1A
Laima Zdančiuvienė

mokytoja metodininkė

 
Anglų kalba    
Neringa Guželienė

mokytoja metodininkė

 
Birutė Juodzevičienė

mokytoja ekspertė

 
Daiva Miškinienė

mokytoja metodininkė

 
Nerijus Plūkys

mokytojas metodininkas

 
Gitana Stukienė

mokytoja metodininkė

 
Lina Šerkšnaitė

mokytoja metodininkė

1C

Rūta Šumskienė

mokytoja metodininkė

 
Rusų kalba    
Larisa Balkienė

vyresnioji mokytoja

1D
Oksana Belkina

vyresnioji mokytoja

3F

Virginija Češkevičienė

vyresnioji mokytoja

Vokiečių kalba    
Jūratė Stulpinienė

vyresnioji mokytoja

4CD

Prancūzų kalba    
Vitalija Žaldokienė    
Matematika    
Lina Jaskelevičienė

mokytoja metodininkė

2D

Aušra Jonavičienė

mokytoja metodininkė

3C

Zenonas Maskalenka

vyresnysis mokytojas

 
Valė Peluritienė

mokytoja metodininkė

 

 

 

Roma Šarkelienė

mokytoja metodininkė

 
Informacinės technologijos    
Linas Slapikas

mokytojas metodininkas

 
Michailas Šavelskis

mokytojas metodininkas

 
Edvinas Vilkas

mokytojas metodininkas

 
Fizika    
Dijana Bartainienė

vyresnioji mokytoja

 
Gintaras Žaldokas

mokytojas metodininkas

 
Chemija    
Giedrė Matulevičienė

vyresnioji mokytoja

4B

Rita Zakšiauskienė

vyresnioji mokytoja

4F

Biologija    
Elvyra Kavaliauskienė

vyresnioji mokytoja

 
Nijolė Krukonienė

vyresnioji mokytoja

3A

Danutė Šlajuvienė

vyresnioji mokytoja

 

Daiva Vasiljevienė

mokytoja metodininkė

3B

Istorija    
Eglė Aurylienė

mokytoja metodininkė

 
Juozas Dailydė

mokytojas metodininkas

 
Danutė Platūkienė

mokytoja metodininkė

 

Ramunė Sadauskienė

mokytoja metodininkė

 
Geografija    
Roma Griškonytė

mokytoja metodininkė

 
Ramunė Lesevičiūtė

vyresnioji mokytoja

2C

Ekonomika ir verslumas    
Daiva Vasiljevienė    
Tikyba    
Dalė Urbonienė

mokytoja metodininkė

Etika, filosofija    
Virginija Češkevičienė

vyresnioji mokytoja

 
Psichologija    
Dalė Kuzmickienė

mokytoja metodininkė

 
Lotynų kalba    
Ramutė Janulevičienė    
Kalbos etiketas    
Erika Skrėliūnienė    
Kūno kultūra    
Haroldas Eitmantis

mokytojas metodininkas

 
Danguolė Jauniškienė

mokytoja metodininkė

 
Juozas Juonys

mokytojas metodininkas

 
     
Sportinis šokis    
Rūta Dvorkinienė

mokytoja metodininkė

1B

Muzika    
Ronata Balkaitienė

mokytoja metodininkė

 
Dailė    
Andrius Mosiejus

mokytojas ekspertas

 
Virginijus Sutkus

mokytojas metodininkas

 
Grafinis dizainas    
Andrius Mosiejus

mokytojas ekspertas

 
Braižyba, fotografija, filmų kūrimas    
Virginijus Sutkus

mokytojas metodininkas

 
Šokis    
Edita Nevulienė Nemunaitienė

vyresnioji mokytoja

2D

Teatras    
Laima Zdančiuvienė    
Technologijos    
Gvidas Bendaravičius

vyresnysis mokytojas

 
Jonas Dudulis

mokytojas metodininkas

 
Aušra Markevičiūtė

mokytoja

 
Nijolė Žūkienė

vyresnioji mokytoja

 
     
Žmogaus sauga    
Gvidas Bendaravičius    
Vairavimo mokymas    
Jonas Dudulis    
Valentinas Čeponis    
Julius Petrulevičius    
Neformalusis švietimas    
Ramūnas Šerpatauskas