NEFORMALUSIS ŠVIETIMAS

Neformaliojo ugdymo organizavimo tvarka  (parsisiųsti)

Gimnazija siūlo lankyti būrelius, studijas, klubus

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO TVARKARAŠTIS

2017-2018 m.m. I pusmetis

 

Nr.

Mokytojo pavardė, vardas

Programos pavadinimas

Diena/Laikas

Vieta

1. Mokinių asmeninių kompetencijų ugdymui:

1.1

Dudulienė Lina

Folkloro ansamblis „Racilukai“

Trečiadienis, 17.30-19.45

 

314 kab.,

3a. fojė

1.2

Vilkas Edvinas

Akomponavimas „Racilukų“  ansambliui

Trečiadienis, 17.30-18.15

1.3

Balkaitienė Ronata

Choras

Ketvirtadienis, 15.15-16.45

Pirmadienis, 14.20-15.05

211 kab.

 

1.4

Balkaitienė Ronata

Muzikos studija (solistai)

1.5

Zdančiuvienė Laima

Teatro būrelis

Antradienis, 15.15-16.45

 

304 kab.

Aktų salė

1.6

Dvorkinienė Rūta

Projektai

 

Trečiadienis, 16.50-19.50

Aktų salė

1.7

Erika Skrėliūnienė

Projektas

Antradienis, 15.15-16.45

Trečiadienis, 16.45-17.30

312 kab.

Aktų salė

1.8

Stukienė Gitana

Projektai

Antradienis, 13.25-14.10

Trečiadienis, 10.20-11.50

 

211 kab.

208 kab.

1.9

Virginijus Sutkus

Projektai

Antradienis, 11.25-12.10

116 kab.

1.10

Mosiejus Andrius

Keramikos  studija „Arta“

Trečiadienis, 15.00-15.45

22 kab.

1.11

Nevulienė Nemunaitienė Edita

Renginių organizavimas, savivalda

Pagal renginių planą

 

1.12

Eitmantis Haroldas

Krepšinis

Trečiadienis 17.00-18.30

Ketvirtadienis, 17.00-18.30

 

 

Sporto salė

 

1.13

Jauniškienė Danguolė

Tinklinis

Pirmadienis, 16.10-16.55

Antradienis, 16.10-16.55

Ketvirtadienis, 14.20-15.05

 

Sporto salė

2. Mokinių edukacinių kompetencijų ugdymui:

2.1

Matulevičienė Giedrė

Chemijos eksperimentiniai darbai

Penktadienis, 7.45-8.30

317 kab.

2.2

Žaldokas Gintaras

Fizikos laboratorija

Pirmadienis, 14.20-15.50

 

212 kab.

2.3

Stukienė Gitana

Ispanų kalbos būrelis

Trečiadienis, 14.20-15.05

205 kab.

2.4

Šavelskis Michailas

Radioelektronikos būrelis

Antradienis, 14.20-15.05

Ketvirtadienis, 14.20-15.05

319 kab.

2.5

Edvinas Vilkas

Programavimo būrelis

Antradienis, 12.20-13.05

Trečiadienis, 15.15-16.00

301 kab.

 

 

 

3. Mokinių profesinių kompetencijų ugdymui:

3.1

Dudulis Jonas

Vairavimo teorijos mokymas

Pirmadienis, 15.15-16.00

16.10-16.55

Antradienis, 15.15-16.00

16.10-16.55

Trečiadienis, 15.15-16.00

16.10-16.55

Ketvirtadienis, 15.15-16.00

16.10-16.55

 

113 kab.

3.2

Šerpatauskas Ramūnas

Jaunųjų šaulių būrelis

Ketvirtadienis, 15.15-16.00

105 kab.

3.3

Stulpinienė Jūratė

Mokinių ugdymas karjerai

Pagal mokinių poreikius

306 kab.