Olimpiados

SVEIKINAME

 

V-osios moksleivių olimpiados „Ispanakalbis pasaulis ir aš“   II vietos laimėtojus:

GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl.,

JUSTINĄ GRIGAITĘ, 4b kl.,

EMILĮ KADZIAUSKĄ, 4b kl.,

IEVUTĘ ŠIDLAUSKAITĘ, 4b kl.,

DEIVINĄ VAILIONYTĘ, 4b kl.,

mokytoja G. Stukienė.


MARTIN KISIALEUSKI, 2a kl., mokytoja V. Šimkonytė,

29-ojoje Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje apdovanotam Lietuvos Respublikos rusų kalbos (užsienio kalbos) mokytojų asociacijos padėkos raštu už puikiai atliktą kalbėjimo užduotį.

2022-04-04


Druskininkų savivaldybės mokinių technologijų olimpiados nugalėtojus ir prizininkus.

Tekstilės kūrybinės veiklos grupė, 1-2 klasės:

JUSTĘ JANULEVIČIŪTĘ, 2a kl., mokytoja E.  Nevulienė -Nemunaitienė,

laimėjusią vietą;

KAMILĘ ŠAPOŠNIKOVAITĘ, 2c kl., mokytoja E.  Nevulienė -Nemunaitienė,

laimėjusią II vietą;

JUTĄ ŠEMATAVIČIŪTĘ, 1a kl., mokytoja A. Markevičiūtė,

laimėjusią III vietą.

Konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupė, 1-2 klasės:

RAIGARDĄ PLANUTĮ, 1a kl., mokytojas J. Dudulis, 

laimėjusį vietą;

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl., mokytojas J. Dudulis,

laimėjusĮ II vietą.

Konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupė, 3-4 klasės:

POVILĄ ŽILIONĮ, 3d kl., mokytojas J. Dudulis. 

 2022-03-22


Druskininkų savivaldybės mokinių dailės olimpiados nugalėtoją ir prizininkes:

ČEPONKĄ MEČĮ KAZIMIERĄ, 3d kl., mokytojas V. Sutkus,

laimėjusį I vietą;

VIKTORIJĄ NANARTONYTĘ, 1a kl., mokytoja G. Sutkienė,

laimėjusią II vietą;

MILVYDĘ VOLODKAITĘ, 3b kl., mokytoja A. Zubrickaitė,

KOTRYNĄ KURLAVIČIŪTĘ, 3a kl., mokytojas V. Sutkus,

laimėjusias III vietą.

2022-03-22


Druskininkų savivaldybės mokinių geografijos olimpiados nugalėtoją ir prizininkus:

 

GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl;

laimėjusią vietą;

AGNĘ STREIKUTĘ, 3a kl;

laimėjusią II vietą;

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl;

laimėjusį III vietą.

 

Mokytoja L. Streikuvienė 

2022-03-17


Druskininkų savivaldybės mokinių istorijos olimpiados nugalėtojas ir prizininkus:

GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl., mokytoja E. Aurylienė,

VILTĘ KARAUSKAITĘ, 2a kl., mokytoja R. Sadauskienė,

laimėjusias vietą;

EMILIJĄ JUŠKEVIČIŪTĘ, 3a kl., mokytoja E. Aurylienė,

laimėjusią II vietą;

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl., mokytoja R. Sadauskienė,

laimėjusį III vietą.

2022-02-24


Druskininkų savivaldybės mokinių matematikos olimpiados nugalėtojus ir prizininkus:

MARTYNĄ PLUKĮ, 1a kl., mokytoja A. Jonavičienė,

ARNĄ BOZĮ, 4a kl., mokytoja L. Jaskelevičienė,

laimėjusius   I vietą;

GABRIELĘ BALIONYTĘ, 2a kl., mokytoja V. Peluritienė,

MOTIEJŲ ŽŪKĄ, 4a kl., mokytoja L. Jaskelevičienė,

laimėjusius II vietą;

NIKITĄ KISIALEUSKI, 4a kl., mokytoja L. Jaskelevičienė,

laimėjusį III vietą.

2022-02-11


Druskininkų savivaldybės mokinių rusų kalbos (užsienio) olimpiados nugalėtoją ir prizininkus:

MARTIN KISIALEUSKI, 2a kl., mokytoja V. Šimkonytė,

laimėjusį I vietą;

ANNĄ AUGUSTINAVIČIŪTĘ, 3b kl., mokytoja V. Šimkonytė,

laimėjusią II vietą;

SERGEY SAKALAUSKĄ, 2f kl., mokytoja O. Belkina,

laimėjusį III vietą.

2022-02-10


Druskininkų savivaldybės mokinių biologijos olimpiados nugalėtojus ir prizininkus:

SMILTĘ BUJOKAITĘ, 1a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

AUSTĖJĄ KLEPONYTĘ, 3a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

MICHAILĄ TARADAJ, 4a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

laimėjusius   I vietą;

HAROLDĄ ŽIŽĮ, 2a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

ANDRĄ MIKULSKYTĘ, 3a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

DAINĄ SLAVINSKAITĘ, 4a kl., mokytoja N. Krukonienė,

laimėjusius II vietą;

MARIJĄ VAIKŠNORAITĘ, 2a kl., mokytoja D. Šlajuvienė,

MARHARYTĄ SYTAYĄ, 4a kl., mokytoja N. Krukonienė,

laimėjusius III vietą.

2022-01-21


Druskininkų savivaldybės mokinių fizikos olimpiados nugalėtojus ir prizininką:

MARTYNĄ PLUKĮ, 1a kl.,

MICHAILĄ TARADAJ, 4a kl.,

laimėjusius   I vietą;

RAIGARDĄ VLADIMIRĄ PLANUTĮ, 1a kl.,

laimėjusį II vietą.

Mokytoja S. Tamulevičienė                                                         

2022-01-27


Druskininkų savivaldybės mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojas ir prizininkus:

SIGITĄ JANEIKAITĘ, 1a kl., mokytoja R. Gervelienė,

GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl., mokytoja R. Karlonienė,

laimėjusias I vietą;

MARIJĄ VAIKŠNORAITĘ, 2a kl., mokytoja L. Zdančiuvienė,

AGNĘ STREIKUTĘ, 3a kl., mokytoja R. Janulevičienė,

laimėjusias II vietą;

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl., mokytoja L. Zdančiuvienė,

AUŠRINĘ NAVICKAITĘ, 4a kl., mokytoja R. Karlonienė,

laimėjusius III vietą.

 

2022-02-01


Druskininkų savivaldybės mokinių chemijos olimpiados nugalėtojus ir prizininkus:
MARTYNĄ PLUKĮ, 1a kl., mokytoja E. Senkevič,

GABRIELĘ BALIONYTĘ, 2a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

SIMONĄ BUCHĄ, 3a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

MICHAILĄ TARADAJ, 4a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

laimėjusius   I vietą;
SIGITĄ JANEIKAITĘ, 1a kl., mokytoja E. Senkevič,

VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

KAMILĘ BALIŪNAITĘ, 4b kl., mokytoja G. Matulevičienė,

laimėjusius II vietą;
AIDĄ PEČUKEVIČIŲ, 1a kl., mokytoja E. Senkevič,

HAROLDĄ ŽILĮ, 2a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

DAINĄ SLAVINSKAITĘ, 4a kl., mokytoja G. Matulevičienė,

laimėjusius III vietą.

 

2022-01-14


Druskininkų savivaldybės mokinių anglų kalbos olimpiados nugalėtoją ir prizininkus:

 

AUGUSTĄ JASIŪNĄ, 3a kl., mokytoja D. Miškinienė,

laimėjusį I vietą;

 

MARTĄ NIKITINAITĘ, 3a kl., mokytoja B. Juodzevičienė,

laimėjusią II vietą;

 

ANDRĄ MIKULSKYTĘ, 3a kl., mokytoja B. Juodzevičienė,

laimėjusią III vietą.

 

2022-01-20


2020-2021 m. m. olimpiadų laimėtojai