Olimpiados

SVEIKINAME


Savivaldybės mokinių geografijos olimpiados nugalėtoją ir prizininkus:

Pijų Domantą Valentukevičių , 2a kl., laimėjusį I vietą.

Gabiją Januškaitę, 1a kl., laimėjusią II vietą.

Arvydą Kalėdą, 2a kl., laimėjusį III vietą.

Mokytoja Roma Griškonytė

 

2019-03-12                                                                        Vadovai


Savivaldybės geografijos olimpiados „ Mano gaublys“  prizininkus:

Arną Bozį 1a kl., laimėjusį  I vietą.

Gabiją Januškaitę 1a kl., laimėjusią  II vietą.

Emilį Kadziauską 1b kl., laimėjusią  III vietą.

Pijų Domantą Valentukevičių, 2a kl., laimėjusį  I vietą.

Martyną Stravinską, 2a kl., laimėjusį II vietą.

Arvydą Kalėdą, 2a kl., laimėjusį III vietą.

(Mokytoja R. Griškonytė)

 


Technologijų olimpiados (tekstilės kūrybinės veiklos  9-10 kl. grupėje) prizininkes:

Dairą Bagdanavičiūtę, 1b kl., laimėjusią I vietą (mokytoja A. Markevičiūtė).

Aurą Greblikaitę, 1d kl., laimėjusią II vietą (mokytoja E. Nevulienė- Nemunaitienė).

Gretą Remeikaitę, 2d kl., laimėjusią III vietą (mokytoja A. Markevičiūtė).

 

 

Technologijų olimpiados (konstrukcinių medžiagų  9-10 kl. grupėje) prizininką:

Arną Cimakauską, 1c kl., laimėjusį I vietą ( mokytojas J. Dudulis).

 

Technologijų olimpiados (konstrukcinių medžiagų 11-12 kl. grupėje) prizininkę:

Inetą Gruzdytę, 4f kl., laimėjusią I vietą ( mokytojas J. Dudulis).


67- osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo nugalėtojus:

I vietos:

Arną Bozį, 1a kl;

Julių Gvozdiovą, 2a kl.,

Luką Orliuką, 3a kl.,

Mindaugą Česnulevičių, 4a kl.

 

II vietos:

Michail Taradaj, 1a kl.;

Pijų Domantą Valentukevičių, 2a kl.,

Matą Valicką, 3a kl.,

Modestą Bogušytę, 4a kl.

 

III vietos:

Nedą Straigytę, 1a kl.;

Žymantą Pajaurį, 2a kl.

 

Mokytojas  Gintaras Žaldokas


Druskininkų savivaldybės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojas ir prizininkes:

 

ELZĘ SVIRNELYTĘ, 2a kl., mokytoja E. Skrėliūnienė,

AISTĘ DAGYTĘ, 3a kl., mokytoja L. Dudulienė,

laimėjusias I vietą;

 

DOROTĖJĄ DYBURYTĘ, 2a kl., mokytoja E. Skrėliūnienė,

GUODĄ PRONCKUTĘ, 3a kl., mokytoja L. Dudulienė,

laimėjusias II vietą;

 

AUŠRINĘ NAVICKAITĘ, 1a kl., mokytoja R. Karlonienė,

RUSNĘ KULIEŠIŪTĘ, 3a kl., mokytoja L. Dudulienė,

laimėjusias III vietą.


52- osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapo nugalėtojus:

 

I vietos:

Julių Gvozdiovą, 2a kl., mokytoja Nijolė .Krukonienė

Gintarę Valentukevičiūtę, 4a kl., mokytoja Daiva Vasiljevienė

 

II vietos:

Pijų Domantą Valentukevičių, 2a kl., mokytoja Nijolė Krukonienė

Karoliną Matekonytę, 3a kl., mokytoja Danutė Šlajuvienė

 

III vietos:

Arną Bozį, 1a kl., mokytoja Nijolė Krukonienė

Gabrielę Jauneikaitę,4a kl., mokytoja Nijolė Krukonienė

 


68- osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapo nugalėtojus:

I vietos:

Julių Gvozdiovą, 2a kl., mokytoja Aušra Jonavičienė

Modestą Bogušytę, 4a kl., mokytojas Zenonas Maskalenka

II vietos:

Pijų Domantą Valentukevičių, 2a kl., mokytoja Aušra Jonavičienė

Mantą Ptakauską, 4a kl., mokytojas Zenonas Maskalenka

III vietos:

Aleksandrą Verbickają, 2a kl., mokytoja Aušra Jonavičienė

Karoliną Matekonytę, 3a kl.,  mokytoja Valė Peluritienė

 


57- osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados II etapo nugalėtojus:

I vietos:

Pijų Domantą Valentukevičių, 2a kl., mokytoja Rita Zakšiauskienė

Gabrielę Jauneikaitę, 4a kl., mokytoja Giedrė Matulevičienė

II vietos:

Julių Gvozdiovą, 2a kl., mokytoja Rita Zakšiauskienė

Vaidą Bendžiūtę, 4a kl., mokytoja Giedrė Matulevičienė

III vietos:

Arvydą Kalėdą, 2a kl., mokytoja  Rita Zakšiauskienė

Karoliną Matekonytę, 3a kl., mokytoja Giedrė Matulevičienė

 


Druskininkų savivaldybės anglų kalbos olimpiados nugalėtoją ir prizininkes:

EIVILĘ ČAKAITĘ, 3a kl., mokytoja D. Miškinienė,

laimėjusią I vietą;

GUODĄ PRONCKUTĘ, 3a kl., mokytoja B. Juodzevičienė,

laimėjusią II vietą;

AISTĘ DAGYTĘ, 3a kl., mokytoja B. Juodzevičienė,

laimėjusią III vietą.


2018/2019 m. Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto etapo

nugalėtojus Julių Gvozdiovą, 2a kl. mokinį , Mantą Ptakauską, 4a kl. mokinį, laimėjusius I vietą,

Mantą Ramošką, 3a kl. mokinį, laimėjusį III vietą.  Mokytojas E. Vilkas.