Konkursai

SVEIKINAME

 

GODĄ BAUBLYTĘ, 2c kl.,  nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ progimnazijos klasių  grupėje  laimėjusią I vietą; mokytoja R. Sadauskienė

2022-06-02


ARNĄ CIMAKAUSKĄ, 4c kl., tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2022“ patekusį  į geriausiųjų mokinių Lietuvoje 50 – uką; mokytoja V. Peluritienė

2022-03-17


TITĄ DUDZINSKĄ, 1a kl., apdovanotą I laipsnio diplomu už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse „Olympis 2022 – Pavasario sesija“; mokytojas N. Plūkys

 

TITĄ DUDZINSKĄ, 1a kl., apdovanotą II laipsnio diplomu už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame lietuvių kalbos ir literatūros konkurse „Olympis 2022 – Pavasario sesija“; mokytoja R. Gervelienė

 

TITĄ DUDZINSKĄ, 1a kl., apdovanotą III laipsnio diplomu už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame informacinių technologijų konkurse „Olympis 2022 – Pavasario sesija“; mokytojas E. Vilkas

 

2022-04-06       


Istorijos mokytoją Ramunę Sadauskienę ir jos „155 straipsnis“ komandą:

  1. Gabiją Januškaitę, 4a kl.;
  2. Vincentą Akstiną, 2a kl.;
  3. Ugnę Jurkšaitytę, 2a kl.;
  4. Gustę Vailionytę, 2a kl;
  5. Akvilę Orliukaitę, 2a kl.

Alytaus apskrities II etapo  teisinių žinių konkurse „Temidė“ laimėjusią II-ąją vietą.

2022-03-25


DOMINYKĄ LUKOŠIŪNĄ, 2b kl., Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etape laimėjusį III vietą; mokytoja R. Janulevičienė.

 

AGNĘ STREIKUTĘ, 3a kl., pakviestą dalyvauti Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso šalies etape (vertimų sekcijoje); mokytojos R. Janulevičienė ir B. Juodzevičienė.

 

2022-02-22


Druskininkų savivaldybės mokinių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ nugalėtojus ir prizininkus:

 

RAIGARDĄ-VLADIMIRĄ PLANUTĮ, 1a kl.,
MARTYNĄ PLUKĮ,1a kl,
UGNĘ JURKŠAITYTĘ, 2a kl.,
AGNĘ STREIKUTĘ, 3a kl.,
GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl.,
laimėjusius I vietą;

 

VYTAUTĄ BALČIŪNĄ, 1a kl.,
VINCENTĄ AKSTINĄ, 2a kl.,
DAINIŲ MILIŲ, 3A kl.,
ERIKĄ BELEVIČIŲ, 3b kl.,
IEVUTĘ ŠIDLAUSKAITĘ, 4b kl.,
LAIMONĄ VALENTUKEVIČIŲ, 4c kl.,
laimėjusius II vietą;

 

SIGITĄ JANEIKAITĘ, 1a kl.,
KAJŲ VITKAUSKĄ, 2c kl.,
NEDĄ BUČELYTĘ, 3c kl.,
MICHAILĄ TARADAJ, 4a kl,
laimėjusius III vietą.

 

Mokytojos L. Streikuvienė , R. Lesevičiūtė- Stulgaitienė
2022-03-03


 

Istorijos mokytoją Ramunę Sadauskienę ir jos „155 straipsnis“ komandą:

  1. Gabiją Januškaitę, 4a kl.;
  2. Vincentą Akstiną, 2a kl.;
  3. Ugnę Jurkšaitytę, 2a kl.;
  4. Skaistę Pigagaitę, 2a kl;
  5. Akvilę Orliukaitę, 2a kl.

Druskininkų savivaldybės teisinių žinių konkurse „Temidė“ laimėjusią I-ąją vietą.

 

Sėkmės II etape.

 

2022-02-23


JORŪNĘ KETURKAITĘ, 4A kl. mokinę, patekusią į Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“  3  etapą.

Mokytoja Ronata Balkaitienė

2022-02-07


Druskininkų savivaldybės mokinių ADVENTUR  geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir Pasaulį“  nugalėtojus ir prizininkus:

I vieta

VINCENTĄ AKSTINĄ,  2a kl.;

PIJŲ KVARACIEJŲ, 2d kl.;

ERIKĄ BELEVIČIŲ, 3b kl.;

MICHAILĄ TARADAJ, 4A KL.

 

II vieta

MINTAUTĘ KAŠALYNAITĘ, 2b kl.;

AGNĘ STREIKUTĘ, 3a kl;

GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl.

 

III vieta

GRETĄ PILECKAITĘ, 2d kl.;

DAINIŲ MILIŲ, 3a kl.;

LAIMONĄ VALENTUKEVIČIŲ, 4c kl.

 

Mokytoja Laima Streikuvienė  

2022-02-03


Druskininkų savivaldybės mokinių anglų kalbos konkurso nugalėtoją ir prizininkes:

AUSTĖJĄ KATČENKAITĘ, 2a kl., mokytoja G. Stukienė,

laimėjusią I vietą;

SIGITĄ JANEIKAITĘ, 1a kl., mokytojas N. Plūkys,

laimėjusią II vietą;

MARIJĄ VAIKŠNORAITĘ, 2a kl., mokytoja N. Guželienė,

laimėjusią III vietą.

2022-02-04


Konstitucijos egzamino 2021 nugalėtoją – I vietos laimėtoją 11-12 klasių grupėje – GABIJĄ JANUŠKAITĘ, 4a kl., mokytoja Eglė Aurylienė.

2021-11-02


2020 – 2021 m. m. konkursų laimėtojai