Informacija

Automobilizmo užsiėmimų tvarkaraštis 144 grupei

Aktų salės užimtumo grafikas 2021-2022 II pusm.

Konsultacijų grafikas 2021-2022 II pusm.

Neformaliojo vaikų švietimo grafikas 2021-2022 II pusm.


 

Kabinetų sąrašas

I AUKŠTAS

Kab. Nr.

Dalykas

Mokytojai

101

Matematika

V. Peluritienė

102

Mokinių savivalda

E. Nevulienė-Nemunaitienė

103

Matematika

L. Jaskelevičienė

104

Matematika

Z. Maskalenka

105

Matematika

A. Jonavičienė

106

Raštinės archyvas

J. Balčiuvienė, T. Ptakauskienė

107

Projektų koordinatorė

G. Stukienė

108

Raštinė

J.Balčiuvienė, T, Ptakauskienė

109

Direktorė

E. Vilkienė

110

111

Pavaduotoja ugdymui

E. Kavaliauskienė

112

 Anglų k.

 G. Stukienė

113

Vairavimo mokymas

J. Dudulis

114

Medicinos kab.

 pietų pertrauka 1200 – 1230 val.

I-IV  800-1630

V  800-1430

115

Odontologijos kab.

III  830-1400

Gydytoja odontologė

N.Kašėtienė

116

Dailė

V. Sutkus

117

Virtuvė (techn. kab.)

A. Markevičiūtė, E. Nevulienė-Nemunaitienė

118

Technologijos

A. Markevičiūtė, E. Nevulienė Nemunaitienė

119

Pavaduotojas bendr. reikalams ir ūkiui

G. Bendaravičius

120

Technologijos (metalo)

J. Dudulis

121

Technologijos (medžio)

J. Dudulis

122

Anglų k.

L. Šerkšnaitė

 

II AUKŠTAS

 

Kab. Nr.

Dalykas

Mokytojai

201

Biologija

D. Šlajuvienė

202

Rusų k.

O. Belkina

203

Geografija

 L.  Streikuvienė

204

Ekonomika ir verslumas

D. Vasiljevienė

205

Anglų k.

N. Plūkys

206

Muziejus

A. Markevičiūtė

207

Pavaduotoja ugdymui

R. Šarkelienė

Skaitykla, biblioteka

D. Lukaševičienė

Mokytojų kambarys

208

Lietuvių k.

R. Karlonienė

209

Lietuvių k.

 R. Janulevičienė

210

Spec. pedagogė

211

Muzika

R. Balkaitienė

212

Fizika

S. Tamulevičienė

213

Fizika

D. Bartainienė

214

Psichologės kab.

I  800-1300

II  1000-1415

III  800-1515

IV  800-1230

D. Kuzmickienė

215

Biologija

N. Krukonienė

 

 

III AUKŠTAS

 

Kab. Nr.

Dalykas

Mokytojas

301

Informacinės technologijos

E. Vilkas

302

Etika

V. Purvinienė

303

Tikyba

D. Urbonienė

304

Lietuvių k.

L. Zdančiuvienė

305

Soc. pedagogė

V. Žaldokienė

306

Vokiečių k.

J. Stulpinienė

307

Istorija

R. Sadauskienė

308

Istorija

E. Aurylienė

309

Anglų k.

B. Juodzevičienė

310

Anglų k.

N. Guželienė

311

Anglų k.

 D. Miškinienė

312

Rusų k.

V. Šimkonytė

313

Lietuvių k.

R. Gervelienė

314

Lietuvių k.

L. Dudulienė

315

Istorija

J. Dailydė

316

Kopijavimo kab.

R. Lynikas

317

Chemija

E. Senkevič, G. Matulevičienė

318

Informacinės technologijos

319

Informacinės technologijos

M. Streikus