Sutikime tarptautinio projekto CASE partnerius!

Gegužės 27-31 dienomis „Ryto“ gimnazijoje vyks trečiasis Erasmus + CASE projekto partnerių susitikimas. 29 mokiniai ir mokytojai iš Italijos, Olandijos, Lenkijos ir Turkijos svečiuosis mūsų mokykloje ir Druskininkuose, savo namuose juos priims gražus būrys mūsų gimnazistų ir jų šeimos, projekto veikloje dalyvaus grupė mokytojų.

Mūsų svečiams siūlome įdomios veiklos. Visų šalių projekto dalyviai pristatys nuveiktus darbus, svečiuosis Druskininkų savivaldybėje, lankys įdomias mūsų miesto vietas, dalyvaus kurorto šventės renginiuose, vyks į Vilnių. Detalią programą rasite mokytojų kambaryje.

Kviečiame visus norinčius susitikti su mūsų svečiais ir dalyvauti projekto renginiuose.

Projekto koordinatorė Gitana Stukienė