MAD projekto logotipo konkursas

Erasmus+ projekto MAD – Make a difference! (liet. „Pa(si)keisk!“) dalyviai iš Italijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos ir Nyderlandų įgyvendino pirmą veiklą – savo mokyklose kūrė projekto logotipą. Po atrankos du geriausi kiekvienos mokyklos logotipai dalyvauja kitame etape, kur iš dešimties pasiūlytų bus išrinktas vienas, labiausiai atspindintis projekto dvasią ir surinkęs daugiausiai partnerių balsų. Kiekvienoje mokykloje balsuoja 30 mokinių.

Dėkojame mūsų gimnazijos dalyviams bei mokytojui V. Sutkui ir į tarptautinį konkursą siunčiame du logotipus – 2a klasės mokinės Paulinos Marcinonytės ir 3a klasės mokinės Ievos Sutkutės.

Konkurso rezultatus pirmieji sužinos mokiniai, vykstantys į projekto MAD partnerių susitikimą Vokietijoje Obernburgo mieste – Gustė Ciūnytė, Neda Straigytė, Džiugas Juozaponis, Ignas Dumbliauskas, Orinta Karlonaitė ir Julius Gvozdiovas. Išvykoje juos lydės lietuvių kalbos mokytoja Ramunė Karlonienė ir projekto koordinatorė Gitana Stukienė.

Projekto koordinatorė Gitana Stukienė