MAD projekto dalyviai vyksta į partnerių susitikimą Italijoje

Erasmus+ projekto MAD – Make a difference! (liet. „Pa(si)keisk!“) dalyviai iš Italijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos ir Nyderlandų kovo 24-30 dienomis susitinka Italijos Biellos mieste. „Ryto“ gimnazijai ir Lietuvai atstovaus grupė mokinių – Kamilė Baranauskaitė, Gabija Bočkutė, Martynas Žižys, Daira Bagdanavičiūtė, Greta Jakubauskaitė ir Gabrielė Miliauskaitė, projekto išvykoje juos lydės anglų kalbos mokytoja Lina Šerkšnaitė ir projekto koordinatorė Gitana Stukienė.

Susitikimo organizatoriai italai paruošė įdomią švietėjišką vizito programą.  Visi projekto partneriai pristatys savo mokyklose vykdytas veiklas, kartu kurs MAD projekto tinklalapį, dalyvaus savanoriškoje veikloje Biellos mieste, turės galimybę pažinti italų švietimo sistemos ypatumus, šalies tradicijas ir papročius.

Gitana Stukienė, projekto koordinatorė