„Erasmus+“ veiklos gimnazijoje

 

Turėdamas kilnų tikslą, orientuotą į save ir į aplinkinį pasaulį, šiandien žmogus vis dažniau atsisuka į dvasinį gyvenimą.

Kovo 15 dieną gimnazijos skaitykloje sulaukėme malonaus svečio – savo patirtimi dalijosi Tomas Radžiūnas, gimnazisto Rido Radžiūno, „Erasmus+“ mobilumo projekto „Šv. Jokūbo kelias: verslumo, tvarumo ir savęs pažinimo link“ dalyvio, tėvelis. Projekto dalyviams mokiniams ir mokytojams buvo įdomu klausytis Tomo Radžiūno pasakojimų apie Šv. Jokūbo kelio tradicijas Ispanijoje ir Lietuvoje.

Piligriminės kelionės, pasak Tomo Radžiūno, – ne tik savęs išbandymas, susitelkimas, bet ir gyvenimo būdas, prasmės paieškos. Sužinoti apie Jėzaus apaštalo Šv. Jokūbo gyvenimą, išvysti katedras, iliustruojančias šventojo gyvenimą, taip pat pamatyti Lietuvoje esančių piligriminių kelių tradicijas ir ypatumus išties šaunu žmonėms, kurių veiklos šiuo metu kaip tik susijusios su minėtais objektais ir reiškiniais.

Tomas Radžiūnas, ne per seniausiai tapęs druskininkiečiu, šauniai įsilieja į projekto veiklas bendradarbiaudamas su gimnazijos bendruomene. Dėkojame jam.

Kovo 24-31 dienomis Lugo mieste Ispanijoje grupė gimnazistų kartu su partneriais ispanais ir prancūzais dalyvaus projekto veiklose, domėsis tvarios aplinkos ir meno apraiškomis „Camino Primitivo“, „Camino Lituano“ ir „Camino Frances“ keliuose. Linkime sėkmės!

 

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 

Mobilumo dalyvių vardu projekto koordinatorė Gitana Stukienė