„ERASMUS+“ GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA

Gegužės 8-ąją gimnazijos aktų salėje įvyko konferencija –„Erasmus+“ trumpalaikio mokinių ir darbuotojų mobilumo projekto „Šv. Jokūbo kelias: verslumo, tvarumo ir savęs pažinimo link“baigiamasis renginys.

Renginio dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė, kuri taip pat buvo projekto dalyvė. Direktorė pasidžiaugė galimybe dalyvauti „Erasmus+“ programos siūlomose veiklose, kurios skatina kokybę, inovacijas, meistriškumą ir tarptautiškumą gimnazijoje. Konferencijoje gerąja patirtimi dalijosi pranešėjai – mobilumo veiklų dalyviai mokiniai ir gimnazijos mokytojai metodininkai Gitana Stukienė, Rovena Kvaraciejūtė, Lina Šerkšnaitė ir Nerijus Plūkys.

Į renginį atvyko kviestinių svečių. Marius Minkevičius, šiuolaikinės piligrimystės kultūrinio turistinio kelio Camino Lituano kūrėjas, skaitė pranešimą „Bendradarbiavimas kuriant Camino Lituano“. Camino Lituano kultūros kelias – pirmas ir vienintelis savarankiškai keliauti paruoštas daugiau nei 1000 kilometrų šiuolaikinis piligrimų kelias, besidriekiantis per visą Lietuvą ir prisijungiantis prie Europos tarptautinio Šv. Jokūbo kelių tinklo. Rimutės Viniarskaitės pranešimas „Savęs pažinimo link Camino de Santiago keliu“ apie patirtus išbandymus Ispanijoje, Šv. Jokūbo kelyje įkvėpė ne vieną iškeliauti, ieškoti ir pažinti save.

Dėkojame renginio svečiams, organizatoriams ir dalyviams.

Ačiū tariame „Erasmus+“ programai, kuri jau 35 metus praturtina gyvenimus, išlaisvina mintis!

Nuotraukos Tomos Miežetytės (3d kl.) ir Michail Olleik (3b kl.)

Projekto koordinatorė mokytoja metodininkė Gitana Stukienė