CASE projekto dalyviai vyksta į partnerių susitikimą Nyderlanduose

Balandžio 16-20 dienomis Apeldoorno mieste Nyderlanduose vyks Erasmus+ programos 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto Consumer Awareness for Students in Europe – CASE (liet. „Europos mokiniai – sąmoningi vartotojai“)  partnerių susitikimas.

„Ryto“ gimnazijai atstovaus keturi mokiniai (Rusnė Kuliešiūtė, 2A, Viktorija Čaplikaitė, 3B, Karolis Rupeikis, 4Ė, Saulius Vitkauskas, 4Ė), išvykoje juos lydės gimnazijos direktorė E.Vilkienė, dailės mokytojas V.Sutkus ir projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja G.Stukienė.

Projekto susitikime dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai iš Nyderlandų, Italijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos susitiks su Apeldoorno miesto savivaldybės atstovais pokalbiui apie miesto tvarumą , prisistatys mokyklos bendruomenei, dalyvaus projekto partnerių iš Italijos Biellos miesto rengiamoje apklausoje ir Greenpeace organizacijos pristatyme, vyks į Eerbeeko mieste esančias popieriaus gamyklą ir vandens valymo įmonę, aplankys Amsterdamą, dalyvaus sporto veikloje, kartu su tarptautiniais partneriais gamins vegetariškus patiekalus.