„Šok į tėvų klumpes 2024“

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) dešimtus metus iš eilės inicijuoja visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2024“.
Gegužės 17 dieną Druskininkų „Ryto“ gimnazijos 1-3 klasių mokiniai taip pat dalyvavo šioje iniciatyvoje. Mokiniai džiaugėsi, kad galėjo pamatyti skirtingas darbo vietas, susipažinti, kokių profesijų yra Druskininkų mieste ir kokių darbuotojų trūksta. Taip pat įsivertino, kokias kompetencijas reikia ugdyti norint tapti geru darbuotoju. Gimnazistams tai buvo labai naudinga patirtis, buvo aplankyta net 14 skirtingų įmonių.
Profesinis veiklinimas yra neatsiejama bendrojo ugdymo mokyklų ugdymo karjerai proceso dalis, kuri mokiniams padeda:
Aktyviai pažinti įvairias darbo galimybes;
Tyrinėti profesijų ypatumus;
Kaupti darbo patirtį;
Ugdytis profesinę motyvaciją;
Planuoti būsimą karjerą;
Pažinti save, aplinką, darbo rinką;
Susipažinti su tam tikrų profesijų atstovais;
Ugdytis karjeros kompetencijas.
Labai norime padėkoti įsitaigoms, kurios prisidėjo prie šios iniciatyvos – VšĮ Lietuvos prabavimo rūmai, Druskininkų amatų centras „Menų kalvė“, SPA VILNIUS, Eglės sanatorija, UPA Medical SPA, Druskininkų savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras, VšĮ Druskininkų ligoninė, Druskininkų savivaldybė, Grand SPA Lietuva, Druskininkų vandens parkas, Druskininkų pasienio užkardai, Druskininkų vandenims, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Druskininkų policijos komisariatui, Druskininkų šilumos tinklams.