Pi dienos viktorina savivaldybės aštuntokams

Kovo 14 d. Druskininkų „Ryto” gimnazijoje vyko savivaldybės 8-tų klasių matematinė viktorina tarptautinei skaičiaus Pi dienai paminėti. Į gimnaziją susirinko  septynios aštuntokų komandos, jų mokytojai ir šaunūs komandų sirgaliai. Viktorinoje dalyvavo Leipalingio progimnazijos komanda, Viečiūnų progimnazijos atstovai, dvi ,,Saulės” pagrindinės mokyklos  ir net trys ,,Atgimimo” mokyklos komandos.

Visos komandos konkurso pradžioje smagiais vaidinimais, muzikiniais pasirodymais, skaidrėmis bei eilėraščiais pristatė save ir savo komandos emblemas. Komandos, besinaudodamos savo matematinėmis žiniomis, kūrybiniais įgūdžiais bei greitu mąstymu, turėjo per skirtą laiką atlikti įdomias, matematikos mokytojų paruoštas užduotis. Komandoms reikėjo sukurti eilėraštį, surasti matematinius terminus raidžių mozaikoje, išspręsti Sudoku ir net sužaisti trumpą Alias turnyrą matematikos tema.

Konkurso laimėtojais tapo „Atgimimo” mokyklos 1-oji komanda. 2-oji vieta atiteko „Saulės” pagrindinei mokyklai. Garbingą 3-iąją vietą užėmė „Atgimimo” mokyklos 2-oji komanda!

Jaukią atmosferą renginiui suteikė šventiška akardeono muzika, kurią atliko 4B klasės mokinys Vakaris Stankauskas! Dėkojame komisijai, gimnazijos matematikos mokytojams už paruoštas užduotis, renginio vedėjoms Danielei Sobol ir Miglei Birvinskaitei bei aktyviems komandų sirgaliams ir dalyviams!

Aurėja Dailydaitė, Justė Žakauskaitė, 1 a kl.

Nuotraukos Adrianos Šarkauskaitės, 3ė kl.