Pi diena gimnazijoje

Kovo 13 d. „Ryto” gimnazijos 1-okai kartu su matematikos mokytojais, komisijos nariais ir komandų sirgaliais šventė kovo 14-tą minimą Pi  dieną.

Matematikos mokytojai paruošė įdomias bei intriguojančias užduotis. Iki viktorinos kiekviena komanda turėjo sugalvoti smagų prisistatymą, susikurti komandos emblemą. Konkurso užduotys reikalavo daug greito mąstymo ir kūrybinių įgūdžių. Visą valandą komandos intensyviai varžėsi kurdamos eilėrasčius su duotais žodžiais, žaisdamos Alias matematikos tema, šifruodamos supainiotus matematinius terminus.

Laukdami konkurso rezultatų visi renginio dalyviai žaidė Kahoot’ą, kurio metu galėjo patikrinti savo žinias apie Pi skaičių ir jo įdomybes.

Konkurso nugalėtojais tapo 1C klasės atstovai, nuo jų mažai atsiliko 1A klasės mokinių komanda, kuriai atiteko garbinga 2-oji vieta. 1B klasės komanda užėmė 3-iąją vietą.

Renginio šventinę nuotaiką dovanojo akordeonu grojantis 4B klasės mokinys Vakaris Stankauskas. Dėkojame komisijai, dalyviams, mokytojams, renginio vedėjoms Danielei Sobol ir Miglei Birvinskaitei bei šiauniems komandų sirgaliams!

Justė Žakauskaitė, Aurėja Dailydaitė, 1a kl.