Lietuvos mokyklų žaidynės

Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vasario mėnesį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių II etapo vaikinų ir merginų tarpmokyklinės tinklinio varžybos. Pirmąsias vietas užėmusios „Ryto“ gimnazijos komandos laimėjo galimybę sudalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių III etapo zoninėse varžybose Alytuje.

Ir zoninėse varžybose tiek vaikinų, tiek merginų komandoms sekėsi puikiai.  Merginos nugalėjo Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago, Varėnos „Ąžuolo“ ir Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijų komandas. Vaikinai įveikė Alytaus šv. Benedikto, Vilkaviškio „Aušros“ ir Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijų komandas.

Gimnazistai žaidė puikiai, prie pergalių prisidėjo abi komandas papildę Druskininkų sporto centro tinklinio trenerio Edgaro Suchaneko auklėtiniai.

Lietuvos mokyklų žaidynių IV etapas – tarpzoninės varžybos – vyks kovo 24 d.

Palinkėkime gimnazistams sėkmės.

Fizinio ugdymo mokytojai