Gamtos mokslų viktorina „Aš myliu Lietuvą“

Kovo 9 d. gimnazijoje vyko gamtos mokslų viktorina „Aš myliu Lietuvą“, skirta Kovo 11-ajai paminėti. Viktorinoje dalyvavo antrų klasių mokiniai. Renginį vedę 2 a klasės mokinės Ugnė ir Geisvina, jį pradėjo eilėraščiu apie  Lietuvą bei priminė kuo svarbi mums Kovo  11-oji diena.

Komandos rungtyniavo demonstruodamos žinias iš biologijos, fizikos ir chemijos, atsakinėjo į viktorinos klausimus, kurie buvo susiję su Lietuvos gamta, mokslu ir technologijomis. Vėliau mokiniai varžėsi atlikdami praktinę chemijos užduotį – turėjo atpažinti pateiktas skirtingas medžiagas. Sunkokai sekėsi įminti gamtamokslines mįsles, tačiau daug gerų emocijų sukėlė dainų apie Lietuvą atpažinimas. Užduotis buvo parengta ir sirgaliams, kurie turėjo galimybę savo komandai uždirbti taškų.

Gimnazijos direktorė Žaneta Krivonienė įteikė padėkos raštus komandoms nugalėtojoms ir dalyvėms.