„Ryto“ gimnazijos mokinių taryba teikė pasiūlymus Druskininkų savivaldybės administracijai dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų finansavimui

Į savivaldybės kvietimą teikti projekto idėjos pasiūlymus atsiliepė gimnazijos mokinių taryba. Klasių valandėlių metu mokiniai diskutavo, kokią mokyklą jie įsivaizduoja, kokios erdvės turi būti atnaujintos ar sukurtos naujai, kad būtų kuo labiau pritaikytos ugdymo poreikiams. Mokinių tarybai buvo pateikta 18 idėjų su vizualizacijomis.
Idėjas vertino ir geriausias idėjas atrinko gimnazijos direktoriaus sudaryta komisija. O idėjų išties buvo labai įvairių: poilsio erdvės, dviračių saugojimo aikštelės, lauko klasės, šiltnamis, sodelis, mini lauko golfas, išmanios lesyklėlės, hamakai…
Finansavimui gauti buvo pateiktos šios idėjos: dviračių saugojimo aikštelės atnaujinimas, poilsio erdvių atnaujinimas, lauko klasė ir teritorijos prieš gimnaziją atnaujinimas.
Džiugu, kad po svarstymo savivaldybėje projektinės idėjos perduotos savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriui projekto vizualizacijai sukurti. Šiais metais planuojama parengti teritorijos atnaujinimo techninį projektą.