Mokiniams

Informacija apie mokinių priėmimą

Prieš pateikdami prašymus mokytis nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje susipažinkite su šia informacija – Informacija apie mokinių priėmimą (parsisiųsti)

Prašymų formos(1kl.)    (2kl.)   (3 ir 4kl.

Interaktyvi svetainė www.askritiskas.lt yra skirta jaunimui (nuo 14 m.), kuris siekia kritiškai vertinti informaciją, galimybes, yra atviras visuomenei, nebijantis iššūkių ir atsakomybės, nori būti sveikas, stiprus, atsparus, mylintis gyvenimą ir žinantis savo vertę.

Apsilankykite interneto svetainėje ir tapkite  www.askritiskas.lt   bendruomenės nariu.

• Mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo ir vertinimo rezultatų panaudojimo tvarkos aprašas  (parsisiųsti
  • Reagavimo į patyčias ar kitokį smurtini elgesį mokykloje atmintinė  (parsisiųsti)

Būsimiems vienuoliktokams pateikiame: