Tarptautinio projekto CASE logotipo konkurso rezultatai

„Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto Consumer Awareness for Students in Europe“– CASE (liet. „Europos mokiniai – sąmoningi vartotojai“) dalyviai išrinko geriausią projekto logotipą.

Po 30 mokinių iš 6 projekte dalyvaujančių mokyklų balsavo už jiems labiausiai patikusį logotipą.

Daugiausiai balsų gavo mokinio iš partnerių mokyklos Olandijoje Dylan Bouwhuis sukurtas logotipas. Sveikiname nugalėtoją!

Mūsų gimnazijai atstovavo trečiokas Lukas Paškevičius (mokytojas Andrius Mosiejus). Luko logotipas įvertintas trečiąja vieta. Ačiū, Lukai, už grakštų paukštelį! Linkime kūrybinės sėkmės!

Projekto koordinatorė Gitana Stukienė