Sutikime tarptautinio projekto Let‘s BET for heritage Partnerius!

Birželio 1 – 7 dienomis „Ryto“ gimnazijoje vyks trečiasis Erasmus + projekto Let‘s BET for heritage (liet. „Vienykimės Europos paveldo išsaugojimui“) partnerių susitikimas. 22 mokiniai ir 11 mokytojų iš Ispanijos, Italijos, Rumunijos ir Lenkijos svečiuosis mūsų mokykloje ir Druskininkuose, savo namuose juos priims gražus būrys mūsų gimnazistų ir jų šeimos.

Mūsų svečiams siūlome įdomios veiklos. Visų šalių projekto dalyviai pristatys nuveiktus darbus, lankys įdomias mūsų miesto vietas, dalyvaus meno dirbtuvėse, kurorto šventės renginiuose, vyks į Vilnių ir Trakus. Detalią programą rasite mokytojų kambaryje.

Kviečiame visus norinčius susitikti su mūsų svečiais ir dalyvauti projekto renginiuose.

Gitana Stukienė, projekto koordinatorė