Ruošiamės dvišaliam projektui „Būk balsas, ne aidas – aktyvus jaunimas“

 

 

 

 

 

Balandžio 25 dieną Vasilkuvo mieste Lenkijoje vyko Lenkijos – Lietuvos jaunimo mainų fondo finansuojamo projekto “Be a voice, not an echo – active youth“ (liet.  „Būk balsas, ne aidas – aktyvus jaunimas“) parengiamasis vizitas. Į susitikimą su būsimais partneriais lenkais vyko technologijų mokytoja Aušra Markevičiūtė ir projekto koordinatorė Gitana Stukienė.

         Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondas buvo įsteigtas 2007 m. birželio 1 d. Lietuvos Respublikos Ministrui Pirmininkui ir Lenkijos Respublikos Lenkijos Ministrų Tarybos Pirmininkui pasirašius dvišalį susitarimą. Fondas finansuoja Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainus, renginius, susitikimus, projektus, kuriuos rengia ir įgyvendina organizacijos, skatinančios abiejų šalių jaunimo mainus bei įvairias iniciatyvas, taip pat informacinius projektus, kuriais siekiama skatinti minėtų šalių kultūrinį bendradarbiavimą, pakantumą, supratimą ir pripažinimą, keitimąsi gerąja patirtimi bei publikacijas, kuriomis siekiama suartinti lietuvių ir lenkų tautas (oficiali informacija iš www.jrd.lt )

          Dvišalio projekto veiklos vyks birželio 7-13 dienomis Vasilkuvo mieste. Dešimt mūsų gimnazijos 2D klasės mokinių kartu su klasės vadove Aušra Markevičiūte ir socialine pedagoge Vitalija Žaldokiene atstovaus gimnazijai, Druskininkams ir Lietuvai. Bendradarbiaudami jaunuoliai įgys naujos patirties sveikos gyvensenos, ekologijos, savanorystės srityse, patirs bendravimo džiaugsmą, gilins užsienio kalbų žinias ir įgūdžius.

Projekto koordinatorė Gitana Stukienė