MAD projekto dalyviai vyksta į susitikimą Nyderlanduose

Erasmus+ projekto MAD – Make a difference! (liet. „Pa(si)keisk!“) dalyviai iš Italijos, Latvijos, Lietuvos, Nyderlandų ir Vokietijos gegužės 12-18 dienomis susitinka Nyderlandų Apeldoorno mieste. „Ryto“ gimnazijai ir Lietuvai atstovaus grupė mokinių – Yuliya Buraya, Džiugas Juozaponis, Dorotėja Juknevičiūtė, Tomas Mikučionis, Ugnė Svioklaitė ir Motiejus Žūkas, projekto išvykoje juos lydės anglų kalbos mokytojas Nerijus Plūkys, vyriausioji finansininkė Loreta Kriščiūnienė ir projekto koordinatorė Gitana Stukienė.

Projekto veiklų metu dalyvausime pamokose, susipažinsime su mokyklos erdvėmis ir Nyderlandų mokymo(si) sistema, žaisime komandos formavimo žaidimus. Taip pat mūsų laukia susitikimas su įdomiu pašnekovu, pakeitusiu savo gyvenimo būdą ir keičiančiu savo aplinką; dvi vizito dienas domėsimės savanorystės veikla ir patys gausime progą savanoriauti. Eurovizijos konkursą taip pat stebėsime visi kartu – mes projekto partneriams pristatysime šių metų Lietuvos atstovą Jurijų Vetlenko. Mūsų mokinių laukia iššūkiai ir naujos patirtys – pažintis su priimančios olandų šeimos tradicijomis ir papročiais, bendravimas užsienio kalbomis ir projekto veikla gausiame bendraamžių būryje.

Gitana Stukienė, projekto koordinatorė