Gimnazijos komanda išvyko į projekto veiklą Lenkijoje

Birželio 7-13 dienomis Vasilkuvo mieste Lenkijoje vykta Lenkijos – Lietuvos jaunimo mainų fondo finansuojamas projektas “Be a voice not an echo – active youth“ (liet.  „Būk balsas, ne aidas – aktyvus jaunimas“). Mūsų gimnazijai ir Lietuvai atstovauja dešimt 2D klasės mokinių –  Gabrielė Jaskelevičiūtė, Karolina Jurkonytė, Martyna Miežetytė, Freda Valentaitė, Nojus Maziliauskas, Rokas Nanartonis, Mantas Taletavičius, Rokas Subačius, Matas Mizeras, Lukas Stravinskas, juos projekto išvykoje lydi  technologijų mokytoja Aušra Markevičiūtė ir socialinė pedagogė Vitalija Žaldokienė.

Dvišalio projekto metu jaunuoliai įgys naujos patirties sveikos gyvensenos, ekologijos, savanorystės srityse, patirs bendravimo džiaugsmą, gilins užsienio kalbų žinias ir įgūdžius, pristatys savo šalių tradicijas ir papročius, rengs tautinius vakarus.

Projekto koordinatorė Gitana Stukienė