CASE projekto dalyviai vyksta į partnerių susitikimą Turkijoje

Sausio 15-19 dienomis Turkijos Eskišehiro mieste vyks Erasmus+ programos 2 pagrindinio veiksmo (KA2) bendrojo ugdymo tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto Consumer Awareness for Students in Europe – CASE (liet. „Europos mokiniai – sąmoningi vartotojai“)  partnerių susitikimas.

„Ryto“ gimnazijai atstovaus keturi mokiniai (Erika Kostkevičiūtė, 2B, Silvija Dailydaitė, 2D, Kamilė Ulenskaitė, 4A, Rokas Navickas, 4A), išvykoje juos lydės projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja G.Stukienė.

Projekto susitikime dalyvaujantys mokiniai ir mokytojai iš Italijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos susipažins su apklausos „Kas yra mūsų laiko vagys?“ rezultatais, diskutuos tema „Ką žinai apie šių dienų energijos šaltinius?“, lankysis Anadolu universiteto mokslo, kultūros ir meno centre; numatytas vizitas į tarptautinės įmonės, gaminančios drabužius, fabriką. Projekto dalyviai lankys Archeologijos ir Stiklo muziejų, susipažins su Eskišehiro senamiesčiu.