BET projekto dalyviai susitinka Italijoje

 

 

 

 

Erasmus+ projekto  Let‘s BET for heritage! (liet. „Vienykimės Europos paveldo išsaugojimui!“) dalyviai išvyksta  į projekto partnerių susitikimą Italijoje Avezzano mieste. Susitikimas vyks lapkričio 8-14 dienomis. Mūsų gimnazijai ir Lietuvai atstovaus grupė mokinių – Evija Buraitė, Evita Cololo, Anesa Mesnikovič, Elijus Milevskis, Augustė Salanovičiūtė, Matas Subačius, Giedrė Zdanavičiūtė, išvykoje juos lydės gimnazijos dailės mokytojas Virginijus Sutkus, istorijos mokytoja Ramunė Sadauskienė ir projekto koordinatorė Gitana Stukienė.

 

Susitikimo Italijoje metu projekto dalyviai prisimins pirmus veiklos metus. Kiekvienos šalies komanda paruošė namų darbus apie gamtos, kultūros ir istorijos paveldo pažinimą; pristatysime savo šalyse auginamas daržoves ir patiekalus, gaminamus iš jų; supažindinsime su viena vietos kultūros paveldo įmone. O vizito šeimininkai italai paruošė mums įdomią veiklos programą – domėsimės regiono gamtos ir kultūros objektais, tradicijomis ir papročiais.

Gitana Stukienė, projekto koordinatorė

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Ši informacija atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.