„Švietimo, mokslo ir sporto ministerija“ ir UAB „Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro Aqua“ valdomas objektas „Snow Arena“ įgyvendina projektą „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“.

Projekto tikslas – Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo, užimtumo ir tarpusavio bendravimo skatinimas siekiant išmokti slidinėti kalnų slidėmis ir snieglentėmis.

Projekto dalyviai – Druskininkų savivaldybės mokyklų antrų klasių mokiniai ir Druskininkų savivaldybės 10-ties kaimo bendruomenių jaunimas iki 29 metų.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: nuo 2020-10-19 iki 2022-10-19 (viso 2 metai). Druskininkuose, „Snow Arenoje“ adresu: Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas, Druskininkų sav.

Slidinėjimo pamokos vyks 1 kartą per mėnesį, Druskininkų savivaldybės mokyklų antrų klasių mokiniams ir po 10 žmonių iki 29 metų, iš 10-ties kaimo bendruomenių, pasirinktinai su slidėmis arba snieglente.

Projektas „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas” finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos fondo lėšomis.

Projektą vykdo: