Kalėdinis karnavalas

Gruodžio 21d. Druskininkų "Ryto" gimnazijos aktų salę ir vėl sudrebino praūžęs kalėdinis karnavalas. Įvairių klasių mokiniai stebino savo humoro jausmu, kūrybingumu ir talentais. Šiais metais mokinių taryba nusprendė karnavalą įgyvendinti jau įprastu ritmu : klasių seniūnai burtų keliu gauna dviejų temų pavadinimus, sukuria filmuką ir vaidinimą ant scenos, taip pat pirmokai ir antrokai gauna bendrą karnavalo pradžios laiką (13 valandą) o vyresniųjų -trečiokų ir ketvirtokų karnavalas prasideda vėliau (17 valandą). Šių metų temos -Realybės šou/TV laidos ir Dešimtmečiai nuo septyniasdešimtųjų iki šiandienos – du tūkstančiai dešimtųjų dešimtmečio. Tai labai plati tema – klasės galėjo rinktis to laiko įžymybes, įvykius, aprangą, taip išreiškiant gauto dešimtmečio unikalumą. Realybės šou/ TV laidų buvo įvairiausių – nuo "Klausimėlis" iki "Ūkininkas ieško žmonos".

Karnavalus įspūdingai pagyvino nuostabios vedėjos. Viena iš jų – žurnalistė, turinti parašyti straipsnį apie įvairių dešimtmečių laidas, tačiau nerandanti informacijos. Kita – mokslininkė, išradusi laiko mašiną priversta padėti žurnalistei. Jaunesniųjų karnavale į šiuos vaidmenis įsikūnijo trečiokės Evija Buraitė ir Giedrė Zdanavičiūtė, vyresniųjų – antrokės Jana Van Gucht ir Gerda Dapkūnaitė.

Klasių pasirodymai stebino. Vienos klasės stebino savo humoro jausmu, talentais, veiksmu scenoje kitos – siužetu, aprangomis, sukurtu filmuku. Gimnazijos aktų salė šurmuliavo nuo emocijų. Scenoje netrūko juokelių, puikių aktorių ir stebinančio scenarijaus. Kasmet Kalėdinis karnavalas atneša daug pozityvumo, džiaugsmo, juoko.

Jaunesniųjų karnavale temą įgyvendinti geriausiai pavyko 2A klasei su pasirodymu "Mamyčių Klubas, septyniasdešimtieji". Jie laimėjo pirmąją vietą. Antroji vieta džiugino 1A klase, kurie puikiai įgyvendino temą "Šok su manimi, devyniasdešimtieji".
Trečiąją vietą gauti pavyko 1B klasei su parengtu pasirodymu "Ūkininkas ieško žmonos, du tūkstančiai dešimtieji".

Vyresniųjų karnavale pirmąją vietą laimėjo ir temą puikiausiai atskleidė 4B klasė su pasirodymu "KITAS, aštuoniasdešimtieji".
Antrąja vieta džiaugėsi 4A klasė, gavusi temą "Ūkininkas ieško žmonos, du tūkstančiai dešimtieji". Trečiąja vietą užėmė 3A klasė su pasirodymu "Vienam gale kablys, du tūkstantieji ". Taip pat džiugino individualūs apdovanojimai :
Geriausias aktorius – Gerda Dapkūnaitė 2B, Tomas Padegimas 4F.
Geriausias kostiumas- Greta Jakubauskaitė 1B, Simas Konstantinavičius 4B.

Nepaisant užimtos vietos visos klasės pasirodė puikiai ir nustebino ne tik mokytojus, bet ir karnavalo pažiūrėti atėjusius svečius.
Dėkojame visoms klasėms už drąsą, kūrybiškumą, gausų dalyvavimą ir pastangas.

Dorotėja Dyburytė
Druskininkų "Ryto" gimnazijos 2a klasės mokinė