Kalėdinė akciją

Šiais metais šventiniu laikotarpiu Druskininkų "Ryto" gimnazija jau penktus metus iš eilės vykdė gražią kalėdinę akciją, skirtą paremti patiems seniausiems miesto seneliams. Prieš pat žiemos atostogas gimnazijos koridoriai maloniai pakvipo imbieriniais sausainiais. Gimnazijos mokiniai ir mokytoja Edita Nevulienė-Nemunaitienė sugūžėję jaukiame technologijų kabinete su meile minkė tešlą, lipdė, kepė, dekoravo, pakavo kalėdinius sausainius. Baigus sausainių pakavimo darbus, devynios 2a klasės mokinės Dorotėja Dyburytė, Augustė Miliauskaitė, Urtė Žėkaitė, Emilija Dailydaitė, Ugnė Bunevičiūtė, Ilma Bulotaitė, Ugnė Svioklaitė,Indrė Maračinskaitė ir Julia Buraja ėmėsi iniciatyvos sausainius parduoti vaikštant į įvairių įmonių patalpas arba tiesiog gatvėje. Merginos aplankė Druskininkų savivaldybę, Druskininkų Policijos komisariatą, Draugystės sanatoriją, Deklaracijų centrą ir dar daug kitų įmonių, kavinių bei parduotuvių.

Surinktus pinigus merginos dėjo toli gražu ne į kišenes. Surinktą sumą ir rankų darbo dovanėles jos, lydimos mokytojos Editos, Trijų Karalių proga nešė seneliams į namus. Senoliai sutiko grupelę be galo šiltai ir maloniai: graudinosi, dėkojo, dosniai vaišino, sakė laukę visą žiemą. Jiems ši akcija – kalėdinis stebuklas. Tariame didelį "AČIŪ" mylimai Mokytojai Editai už gražią iniciatyvą ir gerumą. Taip pat su pagarba prisimename gerbiamą buvusią mokyklos mokytoją, taip pat šios gražios akcijos iniciatorę Rytę Bolienę.

Visa Druskininkų "Ryto" gimnazijos bendruomenė, o ypač mes, sausainius pardavinėjusios merginos, dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos ir padėjusiems seneliams dovanoti ne tik piniginę sumą, bet ir rūpestį, šilumą ir šypsenas. Jiems tai reiškia labai daug.

Dorotėja Dyburytė

Druskininkų "Ryto" gimnazijos 2a klasės mokinė