Bičiulystė su Vilniaus universitetu tęsiasi

Jau daug metų didžiuojamės partneryste su Vilniaus universitetu ir palaikome glaudžius ryšius. Lapkričio  20 dieną gimnazistai  sulaukė svečių iš universiteto.  VU  darbuotoja  Vilma Zarankaitė gausiai mokinių auditorijai pasakojo apie studijų programas, priėmimo sąlygas, tarptautinius ryšius bei įsidarbinimo galimybes. Medicinos, Matematikos ir informatikos fakultetų, VU Verslo mokyklos atstovai su mokiniais susitiko atskiruose kabinetuose ir skaitė įdomias paskaitas.

Lapkričio 29 dieną gimnazijos mokiniai buvo pakviesti ekskursijai po universitetą. Jie susipažino su  seniausios Lietuvoje aukštosios mokyklos istorija, aplankė universiteto biblioteką, lipo į observatorijos bokštą ir gėrėjosi senamiesčio panorama, lankėsi  senuosiuose rūmuose įsikūrusiuose fakultetuose.

Kiekvienais metais nemažai abiturientų renkasi studijuoti VU, todėl gimnazijos ir universiteto partnerystė labai naudinga mokiniams ir padeda nuosekliai kurti savo būsimos karjeros planus.

Jūratė Stulpinienė, karjeros koordinatorė

Roma Šarkelienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui