ARTA

Dailės studija ARTA

     Sakoma, kad grožis išgelbės pasaulį, kad visi vaikai yra gabūs ir nepakartojami, sakoma, kad geriau jau per pamokas ir po pamokų piešti, lipdyti užsiimti kūrybine veikla, o ne beprasmiškai slankioti gatvėmis ar leisti laiką prie televizoriaus.

 Studijos veiklos erdvė – mokinys – mokykla – miestas.

         Dailei gabūs arba prijaučiantys jai moksleiviai įsitraukia į veiklą pagal gebėjimus, jie patiria daugiau teigiamų išgyvenimų. Per meninius užsiėmimus patiriami teigiami išgyvenimai gali kompensuoti neigiamas emocijas, kurias tenka patirti mokykloje ar už jos ribų.

        Studijoje per užsiėmimus moksleiviai tobulina savo kūrybinius sugebėjimus, ieško įvairių idėjų ir jų įgyvendinimo būdų, eksperimentuoja su medžiagomis. Vyksta kūrybos procesas, kurio metu mokiniai stebi, lygina, analizuoja, mąsto, pažįsta jį supančią aplinką ir patys save. Studijos pradžia skaičiuojama nuo 1994 metų.

 

        Studijos ARTA nariai dalyvauja piešinių konkursuose, organizuoja savo darbų parodas mokykloje ir mieste, aplanko dailės ir fotografijų parodas, muziejus, organizuoja edukacines ekskursijas, vyko tapybos plenerai sanatorijoje „Dainava“, prie Baltijos jūros Šventojoje, pabuvota  Lenkijoje (Krokuvoje, Strzelce Opolskie, Ostrodoje), Vokietijoje (Remlingene).

         Studijos ARTA užsiėmimai vyksta pirmadieniais nuo 15val. Kviečiame užsukti, aplankyti ir nepasididžiuoti.

    

    Studijos ARTA vadovas mokytojas  Andrius Mosiejus